Maytepe's Blog

Just another WordPress.com weblog

Ezgi İle Şifalı Yemekler izle 14 aralık 2010 kanal 7

Sempatik sunucu Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen Ezgi İle Şifalı Yemekler’de bugün tabiat eczanesinden gelen şifalı tarifler ekrana gelecek. Programa Prof. Dr. Ahmet Maranki konuk olacak. Maranki, bitkiler, tabiat eczanesi ve sağlıklı yaşama dair önerileriyle izleyicilerle birlikte olacak.

Sağlıklı yaşama ve sağlıklı beslenmeye dair bilgilerin anlatıldığı Ezgi ile Şifalı Yemekler’de bugün yine çok önemli konular ele alınacak. Prof. Dr. Ahmet Maranki, sağlıklı yaşama ve beslenme konusunda izleyenlere çok önemli bilgiler aktaracak. Programda 10 yaş gençleşmek mümkün mü? Kozmik beden temizliği ile hangi hastalıklardan korunuruz? Taşınızı, renginizi ve kokunuzu bularak sağlıklı yaşayabilir miyiz? Aksesuar olarak kullandığınız taşların esirimi oluyorsunuz? Doğduğunuz anda hangi gezegenin etkisi altında kalıyorsunuz? Piramit ve kristallerin enerjilerindeki sır kâinata nasıl tesir eder? gibi merak edilen, zihinlere takılan pek çok konuda detaylı bilgiler Salı günü Ezgi ile Şifalı Yemekler programında konuşulacak.
Ekranların sevilen sunucularından Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen Şifalı Yemekler hafta içi her gün 13.50’de canlı yayınla Kanal 7’de. Lezzetten uzak kalmadan sağlıklı beslenmenin yolu Ezgi İle Şifalı Yemekler’de. Sakın kaçırmayın!

Reklamlar

Single Post Navigation

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: