Maytepe's Blog

Just another WordPress.com weblog

Melih Gökçek Gürsel Tekin’in CHP Genel Başkanı olacağını açıkladı

Gökçek’in son CHP kehanetiAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP’nin hafta sonunda yapılacak kongresiyle ilgili, “Bu seçim Gürsel Tekin’in seçimidir, Kılıçdaroğlu’nun değil” dedi.

ŞİMDİYE KADAR TAHMİNLERİM GERÇEKLEŞTİ
Gökçek, “Kazakistan Dostluk Devlet Madalyası”na layık görülmesi nedeniyle düzenlenen toplantıda, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gökçek, bir gazetecinin hafta sonu yapılacak CHP kongresiyle ilgili neler söyleyebileceğini sorması üzerine, şimdiye kadar yaptığı tahminlerin gerçekleştiğini söyledi.

GÜRSEL TEKİN GENEL BAŞKAN OLACAK
“Bu seçim Gürsel Tekin’in seçimidir, Kılıçdaroğlu’nun değil” diyen Gökçek, şöyle devam etti: “Gürsel Tekin listeyi hazırlayacaktır. Kılıçdaroğlu istese de istemese de onaylayacaktır. Seçim yapılacaktır. Kılıçdaroğlu seçimde şu ya da bu nedenden dolayı başarısız olduğu gerekçesiyle Gürsel Tekin tarafından uzaklaştırılacak ve Gürsel Tekin, önümüzdeki dönemden itibaren genel başkan olacaktır. Bu benim kesin kanaatim. Bunun böyle olacağını hep birlikte göreceğiz. Bunun başka kaçar yolu yok.

BAYKAL – SAV SİLİNECEK
Gürsel Tekin, Kılıçdaroğlu işbirliği, kesinlikle Baykal ve Önder Sav’ı, bu seçimde silecektir; öyle gözüküyor, işbirliği yapsalar bile silecektir.
Kılıçdaroğlu’na da geçmiş olsun. Bir 6 ay seçime kadar, 6 ay seçimden sonra Genel Başkan kalır, ondan sonra bu iş biter diye düşünüyorum.

Reklamlar

Single Post Navigation

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: